Welcome to Matrix Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Welcome to Matrix Community

connect cs-matrix.malware-site.www:27015
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre server.

In jos 
+3
MaRyUsSiK
Zombu
NightBringer
7 participanți
AutorMesaj
NightBringer
*Vip*
*Vip*
NightBringer


Mesaje : 14
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Arad,Romania

Despre server. Empty
MesajSubiect: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 1:28 am

Parerea mea este sa nu mai copiem comunitatea atlanis pe viitor, ca faceti un sv zm/classic inspirat dupa ei nu e nici o problema dar sa nu furam si topicurile de la ei dp forum... mie mi se pare putin cam aiurea, dar parerea playerilor conteaza Smile
Sus In jos
Zombu
*Global moderators*
*Global moderators*
Zombu


Mesaje : 84
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 2:12 am

dak vroiai sa stii in acest forum vrem sa facem tot propriu nu sa copiem, inteles affraid
Sus In jos
MaRyUsSiK
*Administratori*
*Administratori*
MaRyUsSiK


Mesaje : 57
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Chiscani,Braila,Romania

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 2:35 am

Am intels unde vrei sa bati,e o mika inspiratie a mea de la atlantis la chestia cu jocurile in rest...e ceva care se gaseste pe majoritatea forumurilor asa ca stai lin sa dam drumu la sv si va merge totu ca pe roate incet incet crestem nimeni na fost asa mare din prima,atlantis crezi ca a fost asa din prima???? eo nu cred sa zica si colegi mei cate ceva sa vezi ca asa este;)
Sus In jos
NightBringer
*Vip*
*Vip*
NightBringer


Mesaje : 14
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Arad,Romania

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 3:09 am

serverul atlantis este popular datorita lui thor, thor si francezu si sunt aceeasi oala, thor are unul dintre cele mai bune servere de lineage din romania, si probabil datorita lui comnunitatea atlantis a crescut atat de mult ,si francezu la fel. si stiu ca nu le'a fost usor
Sus In jos
exPerience
*Vip*
*Vip*
exPerience


Mesaje : 52
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Galautas

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 5:18 pm

Dar peste 1 an eu pot sa bag mana in foc ca vom fii acolo langa atlnatis!
Si Atlantis nu e "mare" de loc e doar pe locu 94 parca! deci mai au pana ajung in top10!
Vi se pare mare ca ei au experienta in rest study mai au de invatat la fel ca noi!
Sus In jos
https://cs-matrix.forumgratuit.ro/
co5win




Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/07/2010

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 5:43 pm

Ce ma distrati ... Daca voi copiati avatarele playerilor ce sa mai zic de server si de topicuri ...!


Good Job tutoror adminilor de pe Atlantis! Very Happy Laughing lol!


Sus In jos
exPerience
*Vip*
*Vip*
exPerience


Mesaje : 52
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Galautas

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 6:39 pm

co5win a scris:
Ce ma distrati ... Daca voi copiati avatarele playerilor ce sa mai zic de server si de topicuri ...!


Good Job tutoror adminilor de pe Atlantis! Very Happy Laughing lol!



Atata iti spun veziti de Atlantis si taci!
Acuma nu esti pe Atlantis!

Sus In jos
https://cs-matrix.forumgratuit.ro/
Zombu
*Global moderators*
*Global moderators*
Zombu


Mesaje : 84
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 7:43 pm

Citat :
bn sp
exPerience
Sus In jos
canceL
*Vip*
*Vip*
canceL


Mesaje : 30
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 10:55 pm

Din punctul meu de vedere nu e prea bine sa incepi cu un server ZM,mai bine unul normal pentru prima data pentru a atrage membri loiali ai comunitatii! Deci , NORMAL SERVeR FirsT!!
Sus In jos
NightBringer
*Vip*
*Vip*
NightBringer


Mesaje : 14
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Arad,Romania

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 8:47 pm

niciodata nu mia placut normal, doar zm si respawn
Sus In jos
*CartoonNetwork*

*CartoonNetwork*


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/07/2010

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 9:35 pm

Ce ma atlantis ?? Atlantis e un server misto cu admini incompetenti atat (doar la srv clasic ma refer) misuna codati pe-acolo si admini sunt atat de rincompetenti sa faca un demo....
Sus In jos
MaRyUsSiK
*Administratori*
*Administratori*
MaRyUsSiK


Mesaje : 57
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Chiscani,Braila,Romania

Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 6:26 am

Rectific nu numia la clasic sunt admini incopetenti care sufera de adminat ....si nu stiu decat sa se creada imparati.../close
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre server. Empty
MesajSubiect: Re: Despre server.   Despre server. Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre server.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nume Server
» [Tutorial] Creare Nume La Server
» [Tutorial] cum sa faci un demo pe server.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to Matrix Community :: Forum :: Sugestii/Propuneri-
Mergi direct la: